Poczatki bywaja trudne...ale udało się, jest pierwszy post.

Nie jestem laikiem jeżeli chodzi o szycie, ale tez nie jestem krawcową po szkole. Pasjonatką, która szycia nauczyła się sama. Szyje o...


Nie jestem laikiem jeżeli chodzi o szycie, ale tez nie jestem krawcową po szkole. Pasjonatką, która szycia nauczyła się sama. Szyje odkąd pamiętam, już jakieś 20 lat. Nie... nie myślcie, że jestem leciwą staruszką. Mam 45 lat, 3 dzieci i męża.

Wydawało by się, że o szyciu wiem wszystko. Jednak podchodzę do życia z pokorą i mam świadomość, że jeszcze wiele przede mną nauki i doświadczeń. 

Postaram się na stronie mojego bloga chociaż po części podzielić się moja pasją, umiejętnościami i może dla niektórych dobrą radą.

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Piękne zdjęcia, przyjemne pióro, będzie sukces blogerski :) Życzę powodzenia i wytrwałości, tak w szyciu, jak i w pisaniu. Przyjemnie było tu gościć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za przemiły komentarz. Ograniczenie czasowe trochę ostatnio nie sprzyjało, ale czas wziąć się w garść, przemyśleć grafik i wygospodarować chwilę aby tu zajrzeć i napisać kilka słów, tym bardziej, że jest to dla mnie ogromną przyjemnością :)
   Pozdrawiam

   Usuń

Obserwatorzy

Szukaj na tym blogu